Poznańskie Targi Edukacyjne

Targi Edukacyjne w Poznaniu od ponad 20 lat kształtują przyszłość młodych Wielkopolan. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Wielkopolski pociąg do edukacji”. Nie mogło więc w tym roku zabraknąć tu i naszych ósmoklasistów i choć niektórzy mają już jasno sprecyzowane plany edukacyjne chętnie wędrowali przyglądając się prezentującym się szkołom. Jeszcze przez dwa dni dni prezentowana będzie oferta szkół publicznych i niepublicznych na każdym poziomie nauczania, w tym uczelni wyższych oraz centrów edukacyjnych. My już wróciliśmy pełni wrażeń i ulotek, które w domu będziemy z Rodzicami studiować. Każdy znalazł coś dla siebie - a nasz pasjonat kolejnictwa Jakub - poprowadził pełny skład pociągu :)