Konkurs informatyczny Avatarek 2023

Uczniowie naszej szkoły ponownie mieli okazję wziąć udział w konkursie informatycznym Avatarek.

W eliminacjach szkolnych, które odbyły się w styczniu, wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły. Byli to zarówno uczniowie klas starszych 7-8, jak i również młodsi uczniowie klas 5-6.

W tegorocznych eliminacjach szkolnych I miejsce zajął Jakub Jankowski z klasy 8, II miejsce Aleksandra Pyrzyńska również z klasy 8, III miejsce zajęła Gabriela Rychlik z klasy 6. Tegorocznym zwycięzcom gratulujemy, zwłaszcza Gabrysi, która udowodniła, że uczniowie młodszych klas także mogą zająć wysoką lokatę.

Uczniowie, którzy zajęli najwyższe lokaty będą reprezentować naszą szkołę w półfinale, który odbędzie się 20.02.2023 w Rokietnicy.

Wszystkim, którzy brali udział w konkursie - gratuluję i zapraszam do udziału za rok.

SM