Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Zdrowe śniadanie w pudełku

28 września w naszej szkole, wzbogaceni o wiadomości o zdrowym żywieniu zdobyte podczas lekcji biologii, dzieliliśmy się pomysłami na to jak przygotować zdrowe śniadanie do szkoły.

Korzystając z pomocy rodziców, którzy zadbali o zaopatrzenie i podsuwali ciekawe pomysły, uczniowie w grupach lub indywidualnie komponowali ciekawe zestawy śniadaniowe.

A ponieważ powszechnie wiadomo, że je się również oczami wszyscy starali się, aby zestawy były bogate w składniki odżywcze i swoim wyglądem zachęcały do jedzenia.

Prezentujemy najciekawsze pomysły. Pięknie wyglądają, wspaniale smakują i co najważniejsze są zdrowe.

Klasy I – III śniadania wykonywały i prezentowały w klasach.

Klasy IV – VIII  śniadania zaprezentowały na Sali gimnastycznej na zakończenie spotkania z okazji Dnia Chłopaka

Zdjęcia wykonano aparatem zakupionym w ramach projektu "Laboratorium Przyszłości".