Rajd Rodzinny

11.06 o godz.9.00 wyruszyliśmy po dwuletniej przerwie na rajd ze Strykowa.

Po dojeździe na parking w Jeziorach blisko 100 osób rodzice ,opiekunowie z dziećmi podzielili się na 10 osobowe zespoły. Każda drużyna wybrała swojego przywódcę oraz otrzymała koperty z zadaniami do wykonania. W 10 minutowych odstępach wyruszyliśmy do bazy turystycznej w Osowej Górze ,gdzie dzięki Radzie Rodziców z panią Darią Brzostowską na czele i przy aktywnej pomocy pana Darka Brzostowskiego czekały na nas kiełbaski. Przy ognisku można było się posilić i co najważniejsze porozmawiać. Uczestnicy musieli zademonstrować swoje prace.

Jako zadania rajdowicze musieli stworzyć:

ciekawy regulamin rajdu,

wymyślić i zaprezentować okrzyk swojej drużyny,

mapę trasy,

oraz wymyślić inne zastosowania kijków do kiełbasy i roślinę lub zwierzę z podaną przez siebie nazwą.

Niestety dwie grupy zboczyły lekko z trasy i z godzinnego spaceru zafundowali sobie blisko 3 godzinny.

Dziękuję wszystkim za miłe ,wspólne spędzenie czasu i mam nadzieję do zobaczenia za rok.