Anonimowa skrzynka na sygnały - zwiększamy bezpieczeństwo dzieci

W odpowiedzi na potrzeby zwiększenia bezpieczeństwa uczniów oraz wytyczne ze strony MEN wdrożyliśmu nową funkcjonalność na stronie internetowej – Anonimowa Skrzynka na Sygnały.

Jest to wirtualna skrzynka bezpieczeństwa, dzięki której każdy będzie mógł za pomocą formularza przesłać anonimowe wiadomości o konkretnych zdarzeniach lub niebezpieczeństwach.

Skrzynka umieszczona jest na stronie w postaci kolejnego modułu. Działa on na zasadzie formularza kontaktowego. Wiadomości przesłane za jego pomocą trafiają do zabezpieczonego panelu administratora.

Osoby, które nie czują się na siłach, żeby zgłosić coś bezpośrednio do nauczyciela lub wychowawcy, zachęcamy do korzystania z nowego modułu, który znajdziecie po lewej stronie naszej strony.