• Kartka z kalendarza

Imieniny: Jolanty, Lotara

• Statystyki

Wieczór Talentów. Dodatek specjalny

W tradycję Przeglądu Młodych Talentów wpisały się też występy naszych absolwentów, czyli utalentowanej strykowskiej młodzieży. Tym razem prezentujemy zespół Crazy Boys Brass Band. Jest to pięcioosobowa grupa młodych mężczyzn w składzie: Jakub Spychaj i Orfeusz Jaszyk – trąbka, Krzysztof Preyer- waltornia, Rafał Wołos- puzon i Łukasz Sobisiak (mieszkaniec Strykowa; na zdjęciu w środku) – tuba. Są to pozytywnie zakręceni absolwenci (w tym dwóch tegorocznych maturzystów: Łukasz i Krzysztof) Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej 2. stopnia im. Mieczysława Karłowicza, którzy zagrają praktycznie każdy repertuar. Utalentowani młodzieńcy głównie specjalizują się w muzyce rozrywkowej, chociaż chętnie sięgają również po klasykę. Ich muzyka chwyta za serce. Każdy dźwięk oddaje niesamowite pokłady emocji i uczuć wykonawców, poruszając czułe struny wrażliwości artystycznej słuchaczy.

Dzisiaj w ich wykonaniu utwór „Ave Maria” G.Cacciniego.