• Odwiedziny: 1066523
    • Do końca roku: 242 dni
    • Do wakacji: 49 dni

Gminne Biegi Przełajowe o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy Stęszew

W sobotę, 20 maja odbyły się Gminne Biegi Przełajowe organizowane przez naszą szkołę.

Impreza została wznowiona po 4 letniej przerwie i tradycyjnie odbywała się nad Jeziorem Strykowskim. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły z naszej gminy. Patronem imprezy był Przewodniczący Miasta i Gminy Stęszew Pan Mirosław Potrawiak zaś głównym sponsorem była Gmina Stęszew.

Dzieci rywalizowały w kategoriach wiekowych od klasy 1 do klasy 8. Wielu naszych uczniów zakończyło bieg na pozycjach medalowych. W kategorii klas 1 Oliwier Szewczyk zdobył 1 miejsce zaś Szymon Okulski 3 miejsce. Z klasy 2 Bartosz Krupa – 3 miejsce, z klasy 3 Zuzanna Szulc – 1 miejsce, Lena Langowicz – 2 miejsce i Tymoteusz Przybylak – 2 miejsce. Z klasy 4 Patrycja Woroch zajęła 1 miejsce i Weronika Matuszewska 2 miejsce. Z klasy 6 Anna Pukacz – 1 miejsce. Klasa 7 to Kinga Krawczyk – 2 miejsce. Z kalsy 8 Mateusz Krupa – 1 miejsce i Dawid Adamczak – 3 miejsce.

W punktacji ogólnej w kategorii klas 1-3 Szkoła w Strykowie zajęła 2 miejsce zaś w kategorii 4-8 zajęliśmy 3 miejsce.

Wszystkim uczniom reprezentującym naszą szkołę serdecznie gratulujemy udanego startu.