Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Dzień Chłopaka

Dnia 30 września br. już tradycyjnie świętowaliśmy w klasach Dzień Chłopaka. Na chłopców czekały miłe upominki przygotowane przez koleżanki z klasy oraz życzenia. W niektórych klasach chłopcy musieli się zmierzyć z niełatwymi konkurencjami jak np. przyszywanie guzika czy zaplatanie warkocza - okazało się, że chłopcy mają poczucie humoru i umieją się bawić. Dodatkowo klasy 6 wraz z wychowawcami świętowały ten dzień na Jump Arenie w Poznaniu. Na uczestników czekało wiele atrakcji: trampoliny, ścieżki akrobatyczne, baseny wypełnione gąbkami, ścianki wspinaczkowe. Celem wyjazdu było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu. Park Trampolin był super atrakcją, która sprawiła, że uśmiechy nie schodziły dzieciom z twarzy.