Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 dla SP

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie

uprzejmie informuję, że 01.09. rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021 według następującego harmonogramu:

- Dowóz : zgodnie z harmonogramem dowozów

- Msza św. w kościele w Strykowie: 8.00

UWAGA! Msza święta organizowana jest dla chętnych uczniów szkoły. Podczas mszy obowiązują maseczki i zachowanie dystansu społecznego. Organizatorem Mszy jest parafia w Strykowie.

Następnie odbędzie się przejście wychowawców z dziećmi do wskazanych sal lekcyjnych, podanie planu zajęć i zapoznanie z procedurami szkolnymi.

Planowane rozpoczęcie: 9.00

- Rozpoczęcie roku:

bud. przy ul. Bukowskiej 2:

sala kl.1- kl.1

sala kl. 2 - kl. 2

sala kl. 3 - kl. 3

bud. przy ul. Szkolnej 10

sala matematyczna - kl. 4

sala ZKK - kl. 5

sala historyczna - kl. 6

sala językowa - kl. 7a

sala polonistyczna - kl. 7b

sala przyrodnicza - kl. 8

- odwóz: 10.00

Uprzejmie informuję, że do budynków szkolnych wchodzą tylko uczniowie z pracownikami szkoły.

Wejście do budynku przy ul. Bukowskiej 2 dla uczniów klas 1-3 odbywać się będzie od strony wejścia dla mieszkańców od ulicy Bukowskiej 2.  W roku 2020/2021 wejściem od boiska do pomieszczeń znajdujących się na parterze wchodzić będą jedynie przedszkolaki i pracownicy przedszkola.

Rodzice zostaną zapoznani z procedurami obowiązującymi w szkole i przedszkolu podczas pierwszych zebrań.

Igor Bykowski

dyrektor