Balma i Noti - z wizytą w siostrzanych fabrykach mebli

Dziś klasy 7 i 8 zwiedziły w Tarnowie Podgórnym dwie siostrzane firmy produkujące meble - firmy Balma i Noti.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmom na zdobycie niezbędnej wiedzy w zakresie kreowania przestrzeni, produkcji oraz projektowania produktu - mebli odpowiadających na potrzeby. Projektują i produkują meble dla ludzi i z myślą o nich. To firmy rodzinne, które dziś mogliśmy zobaczyć "od drugiej strony", a mianowicie zobaczyliśmy całokształt procesu produkcyjnego od projektu - do gotowego produktu. Gotowe produkty są różnorodne stylistycznie, ale przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów, przeznaczone do przestrzeni mieszkalnych, biurowych i publicznych.

Największe zainteresowanie wśród uczniów wzbudził nagrodzony produkt - Bbox, budka akustyczna, która umożliwia prowadzenie rozmów w ciszy, bez przeszkadzania innym osobom, zapewniając przy tym komfortowe warunki dzięki przestronnemu wnętrzu o doskonałej akustyce i wentylacji.