Warsztaty logopedyczne

29 listopada odbyły się w szkole warsztaty logopedyczne skierowane do Rodziców. Spotkanie pod hasłem „Wspieranie rozwoju mowy dziecka” został przygotowany przez naszego logopedę – Panią Agnieszkę Stankowską. Celem warsztatów było przekazanie Rodzicom najważniejszych zagadnień z zakresu profilaktyki logopedycznej, a poruszono między innymi takie tematy jak: rozwój mowy dziecka – jak przebiega i od czego zależy, przyczyny wad wymowy, kiedy należy spotkać się z logopedą, profilaktyka logopedyczna w domu. Rodzicom pokazano przykładowe ćwiczenia, także w formie zabawowej oraz przekazano dodatkowo pakiet rozpisanych ćwiczeń. Dyskusja po warsztatach trwała jeszcze w kuluarach, a przebiegała w miłej i swobodnej atmosferze. Dziękujemy za udział w Warsztatach i zapraszamy na kolejne.